O nás

Servis Veselý s.r.o.– Reference

Firma SERVIS VESELÝ s.r.o. byla založena v roce 2005 a její činnost byla spojena se servisem cementářských a betonářských zařízení. Zaměření firmy se postupem času specializovalo na kompletní opravy betonáren a jejich příslušenství.

Další částí našeho podnikání je kovovýroba a s ní spojené činnosti jako je výroba schodišť, zábradlí a konstrukcí různých tvarů a velikostí, vrat různých tvarů a typů zavěšení, výroba a opravy kontejnerů všech typů, kompletní zpracování hliníku (svařování hliníku, obrábění, atd.). Zajišťujeme prodej a dělení hutního materiálu.

Za největší devizu naší společnosti považujeme flexibilitu a možnost vyrábět jak jednotlivé kusy, tak i menší série. K tomu je potřeba kvalitní strojní vybavení a dostatek odborně kvalifikovaných pracovníků, tím vším naše firma disponuje.

Strojní vybavení naší firmy: hydraulické tabulové nůžky do síly plechu 8 mm, mechanická ohýbačka plechů do síly 4 mm, skružovačka plechů do síly 10 mm, soustruh, vertikální frézka, pásová pila, svářečky různých materiálů a mnoho dalších strojů.

Servis Veselý s.r.o. © 2011 | Developed by Kinet